Hizmet Verdiğimiz Markalar  
 
 

  Müşteri Hizmetleri  
 
444 1 613  DESTEK HATTI
Taleplerinizi bize form ile  iletebilirsiniz

 


 
İzmir Bornova Teknik ServisBornova'
ya Teknik servis talepleriniz için 220 00 87 veya 444 1 613 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek Verdiğimiz Markalar;
Uğur, Arçelik, Beko, Altus, Demirdöküm, Bosch, Siemens, AEG, Profilo, Ariston, Hotpoint, Indesit, Vestel, Regal, Simtel, General Elektric, Mitsubishi, Frigidaire, Hitachi, Samsung, Miele, Toshiba, Sony, Philips, Whirlpool, Panasonic, Westinghouse, Sharp…

İzmir'in en iyi teknik servisi olan İzmir Teknik Servis, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, elektrik süpürgesi, Kurutma Makinesi, Ocak Servisi, Fırın Servisi, Davlumbaz Servisi, Buharlı Pişirici servisi, Ankastre bulaşık makinesi servisi, kombi servisi ve klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

İZMİR TEKNİK SERVİS, İzmir geneline haftanın 6 günü uzman teknik servis personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

444 1 613 İZMİR TEKNİK SERVİS Çağrı Merkezi numaramızı arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. 

İZMİR TEKNİK SERVİS Çağrı Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

İZMİR TEKNİK SERVİS, Servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

 
     Ana Sayfa  -  Hakkımızda  -  Hizmetlerimiz  -  İletişim

Yukarı     

     Copyright 2011 - izmirteknikservis.net